Plan zajęć Technik weterynarii sem. III i IV
05.09.2016

Szanowni Państwo,

Informuję, że kierunek Technik weterynarii sem. III pierwszy zjazd ma w terminie 10-11 września br. od godz. 8.00. Natomist IV semestr rozpoczyna naukę 17-18 września br godz. 8.00.

Plan zajęć otrzymacie Państwo 10 września.

Jednocześnie przypominam, że 11 września mija termin składania deklaracji na egzamin zawodowy w kwalifikacji R.10 Wykonywanie czynności pomocniczych z zakresu usług weterynaryjnych oraz R.9 Prowadzenie chowu, hodowli i inseminacji zwierząt. Również kwalifikacja R.11 Wykonywanie czynności pomocniczych z zakresu realizacji zadań inspekcji weterynaryjnej. Termin ten jest nieprzekraczalny.

Opiekun grupy
M.Presia

Wystawa Rolno-Przemysłowa w Zduńskiej Woli - 21.08.2016r.
26.08.2016
21 sierpnia 2016 roku odbyła się XVII Regionalna Wystawa Rolno - Przemysłowa w Zduńskiej Woli.

Wykorzystaliśmy tę imprezę na promocję szkoły i nowych kierunku jakimi są Technik weterynarii, Technik rolnik, Technik turystyki wiejsckiej w typowo rolniczym regionie województwa łódzkiego. Dzięki takim imprezom, mieszkańcy naszego regionu mają możliwość poznać specyfikę zawodów znajdujących się w ofercie edukacyjnej naszej szkoły.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do podjęcia nauki.

Przypominamy: jesteśmy szkołą BEZPŁATNĄ, nie wymagamy matury, zapraszamy zarówno młodzież jak i dorosłych!!!
Wystawa Rolno-Przemysłowa w Zduńskiej Woli - 21.08.2016r.
Open Hair Festival - 24.07.2016r.
17.08.2016

24 lipca 2016 roku odbył się Open Hair Festival. Open Hair to impreza, która łączy temat fryzjerstwa z modą, kosmetyką, wizażem, muzyką oraz sztuką i nawiązuje do postaci Antoniego „Antoine’a” Cierplikowskiego.

Wykorzystaliśmy tę imprezę na promocję szkoły. Dzięki takim wydarzeniom mieszkańcy naszego regionu mają możliwość poznać specyfikę zawodów znajdujących się w ofercie edukacyjnej naszej szkoły.

Open Hair Festival - 24.07.2016r.
Rekrutacja - postępowanie uzupełniające
17.08.2016

Zakończył się termin skladania wniosków w postępowaniu uzupełniającym. Komisja rekrutacyjna podała do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do nauki w naszej szkole. Listy zostały wywieszone na tablicy ogłoszeń.
Jednocześnie przypominamy o konieczności przedłożenia oryginału potwierdzającego posiadanie wykształcenia średniego do 11 sierpnia 2016r. W celu uzupełnienia dokumentów prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

Rekrutacja - informacje
07.07.2016

Zakończył się termin skladania wniosków a tym samym Komisja rekrutacyjna podała do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do nauki w naszej szkole. Listy zostały wywieszone na tablicy ogłoszeń.

Jednocześnie przypominamy o konieczności przedłożenia oryginału potwierdzającego posiadanie wykształcenia średniego do 11 lipca 2016r. W celu uzupełnienia dokumentów prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

Osoby, które chcą rozpocząć naukę w naszej szkole zapraszamy do złożenia dokumentów w postępowaniu uzupełniającym.

REKRUTACJA!!!
06.06.2016

Nabór na rok szkolny 2016/2017 rozpoczęty.

Jesteśmy BEZPŁATNĄ policealną szkołą zawodową. Nie wymagamy matury! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną!!!

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą kierunków, m.in.:

• opiekun medyczny - stacjonarny dzienny lub zaoczny,
  • terapeuta zajęciowy - stacjonarny dzienny,
  • technik weterynarii - zaoczny
  • technik masażysta - stacjonarny dzienny

Prowadzimy nabór na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe:

•  T.7 Prowadzenie działalności turystycznej na obszarach wiejskich
  • T.8 Prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego
  • R.3 Prowadzenie produkcji rolniczej
  • R.16 Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej

Więcej informacji o kursach w zakładce KURSY

BĄDŹ ZAWODOWCEM WYBIERZ WŁAŚCIWY KIERUNEK ZDOBĄDŹ Z NAMI NOWY ZAWÓD

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016
24.06.2016

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016.

Absolwentom kierunków: technik masażysta, opiekun medyczny, opiekunka dziecięca oraz technik usług kosmetycznych serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i życzymy powodzenia w życiu zawodowym.